Hasičské závody O pohár starosty SDH v Bojanovicích

Poslední zářijová sobota se nesla ve znamení krásného, takřka, letního počasí. V rámci závěrečného závodu sezóny, se naše šestice odvážných,  zúčastnila hasičských závodů v Bojanovicích.

A kdo za nás startoval? Jarda Mašín, Petr Šedivý ml., Jirka Čečil, Zdeňka Poučková, Tomáš a Šárka Krejčovi. Sedmého člena jsme doplnili z SDH Čisovice, jmenovitě Terezu Hrabětovou.  Závody se konaly na zdejším hřišti za příjemné sportovní atmosféry. Ačkoliv se startovalo pouze jednokolově, tak  kořením byla doplňková vložka ve formě slalomu „tam a zpět“ s raněným na nosítkách. U nás se v roli zdravotníků předvedli Jarda s Tomášem, raněnou se uvolila hrát Tereza. Slalom s raněným přinesl několik komických situací a pádů, naše trojice však vyznačený úsek proběhla bez úhony. Aby to závodníci měli ještě těžší, tak se místo nalévání sálo, no i s tím jsme se nějak poprali. V konečném pořadí startujících jsme nefigurovali ani na posledním a ani na předposledním místě, takže jsme dopadli vlastně velmi dobře v konkurenci devíti silných mančaftů. Škoda, že to byl poslední závod sezóny, skoro se nám začínalo zdát, že jsme již trošku víc sehranější, než na začátku či v průběhu sezóny. Naše parta byla opět bezvadná, takže příští rok zase nashledanou v Bojanovicích.